RODO

Informujemy, że od dnia 25 maja 2015 roku Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Krośnie wdrożyło Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO – Rozporządzenie o ochronie danych).

W związku z powyższym, informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Krośnie, ul. Lewakowskiego 53, 38-400 Krosno, (zwane dalej SITK Krosno).
2. Dane osobowe w rozumieniu RODO to dane umożliwiające identyfikację osób fizycznych.
3. Przetwarzanie Państwa danych jest realizowane przez SITK Krosno i wynika z prowadzonej przez SITK Krosno działalności.
4. Cel przetwarzania: prowadzona działalność, jej promocja, informowanie o przepisach związanych z prowadzeniem stacji kontroli pojazdów, wysyłka ofert świadczonych usług (w tym: szkoleniowych) itp.
5. Państwa dane mogą być profilowane w celach marketingowych. W każdej chwili mają Państwo prawo zrezygnować z przetwarzania danych na te potrzeby.
6. Podanie przez Państwo danych jest dobrowolne, lecz konieczne do zawarcia umów z SITK Krosno, złożenia zamówienia na usługę/usług itp.
7. SITK Krosno przetwarza je przez okres niezbędny do realizacji czynności wynikających z prowadzonej przez SITK Krosno działalności.
8. SITK Krosno przechowuje Państwa dane w sposób bezpieczny i mają do nich dostęp jedynie upoważnieni pracownicy. Dane będą przekazywane innym podmiotom wyłącznie w celach związanych z prowadzoną działalnością SITK Krosno oraz w celu realizacji usługi/usług.
9. Mają Państwo prawo do wglądu, edycji, sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych i przypisanych do nich danych profilowych.
10. Dodatkowo przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu i skargi do organu nadzorczego.

Uwaga:
W przypadku, gdy nie akceptują Państwo powyższych zmian zasad prosimy o poinformowanie nas o tym w sposób opisany poniżej. Przesłanie rezygnacji będzie skutkowało usunięciem danych z naszej bazy.
We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem przez SITK Krosno Państwa danych osobowych, mogą Państwo się kontaktować w następujący sposób:
1) za pośrednictwem poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; w temacie wpisując RODO;
2) za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Krośnie, ul. Lewakowskiego 53, 38-400 Krosno.

Copyright